Facebook – rady jak přihlásit se na svůj profil
Facebook - přihlásit seFacebook

Facebook zná v dnešní době snad už úplně každý, neboť se jedná o nejrozšířenější sociální síť světa. Facebook používá neuvěřitelná jedna miliarda uživatelů a toto obrovské číslo každým dnem narůstá. Pokud facebook patří i mezi vaše oblíbené stránky, pak dobře víte, jaké výhody vám poskytuje, v opačném případě zauvažujte nad tím, zda se nechcete s Facebookem také trochu spřátelit.

www facebook

Slovní spojení “www facebook“ je samozřejmě jen hovorové a nesprávné, pokud však “www facebook“ zadáte do internetového prohlížeče, i tak se nakonec na oficiální Facebook přes některý z odkazů dostanete. Správná cesta ale vede přes horní adresní řádek, do kterého zadáte: https://www.facebook.com/. Pokud ale chcete Facebook navštěvovat přes mobil, pak je vhodné využít adresu: https://m.facebook.com/, vyloženě nutné to ale není.
Facebook - přihlášení se k účtuRegistrovat se a přihlásit se

Pokud se chcete na Facebook přihlásit, pak se nejprve musíte zaregistrovat. K tomu vám stačí vyplnit vaše jméno a příjmení, funkční email nebo pravdivé mobilní číslo (na něj vám později pravděpodobně přijde i ověřovací SMS s kódem), tento údaj kvůli možným překlepům zopakujete a pod něj si zvolíte své heslo (nejlépe hodně silné). Dále zadáte datum narození, potvrdíte zda jste muž či žena, stisknete Zaregistrovat se a máte hotovo.

 

Facebook přihlášení se na svůj účet

K přihlášení k vašemu nově vytvořenému Facebookovému účtu pak využijete horní část Facebookové stránky, kde vyplníte zaregistrovaný email (případně mobil), vedle heslo a stisknete Přihlásit se. Facebook přihlášení se na svůj účet umožňuje i nastálo, tedy když pod tlačítkem “Přihlásit se“ zaškrtnete volbu Zůstat přihlášen(a).

Vítejte na Facebooku

Když projdete výše uvedenou procedurou, pak se vám pravděpodobně objeví něco ve smysl “Vítejte na Facebooku“ a vy tak můžete začít využívat všech Facebookových vymožeností. To znamená, že si dle svého svobodného uvážení nejen nahrajete úvodní fotografie a vyplníte další údaje, ale najdete si své kamarády a známé, které si můžete dát do “Přátel“ a s nimi sdílet vaše videa, fotky, komentáře a další.

facebook-vtipnice-to-se-mi-libiFacebook Vtipnice.eu – To se mi líbí

Stejně tak si můžete označit nějakou svoji oblíbenou stránku (dáte ji LIKE), například: https://www.facebook.com/pages/Vtipniceeu/609582622506813. Tím si zajistíte, že se vám většina nových příspěvků “www.vtipnice.eu“ bude zobrazovat rovnou u vás na facebookové “Zdi“, aniž byste navštěvovali tuto oblíbenou facebookovou stránku přímo. Docílíte toho tak, že na velké úvodní facebookové fotografii kliknete na “To se mi líbí“ a Vtipnice.eu už vám se svými vtipy, obrázky a videi bude neustále na blízku 🙂

Přepnout na mobilní verzi