Vánoční a novoroční přání SMS text ke stažení zdarma

▶ Vánoční a novoroční přání – KLIKNI ZDE ◀

Vánoční a novoroční přání ke stažení zdarma text anebo obrázky jsou nejfrekventovanějším slovním spojením, které lidé o Vánocích na internetu hledají. U nás na Vtipnici naleznete spousty přání a blahopřání k Vánocům, především ale jako obrázky, pohlednice anebo gify (pohyblivé obrázky), jež jsou vhodné buď jako MMS anebo pro zaslání online přes internet, známé též jako elektronická přání.
Nejlepší přáníčka k Vánocům a do nového roku text a obrázky

Pro vánoční, novoroční anebo silvestrovská přání jako text vhodný na SMS textové zprávy vám ale raději doporučujeme jinou webovou stránku uvedenou v úvodu tohoto článku. Touto stránkou je Přáníčkovnice, na které naleznete nejen originální rýmovaná přáníčka k vánocům a do nového roku 2017 / 2018 ve formě textu ideálního do SMS, ale jsou zde taktéž s velmi pěknými texty obrázky a pohlednice. Některé jsou vtipné, jiné vážné anebo jako citáty. Některé z nich znáte, jiné jsou zase naprosto originální. Většinou se ale jedná o rýmovaná vánoční přání.

Originální vánoční přáníčka od srdce anebo stažené

Mnoho lidí se na Štědrý den s mobilem v ruce snaží do SMS vymyslet svoje vlastní vánoční přání. Taková jsou určitě nejlepší a osobu na druhé straně potěší nejvíce tím, že budou od srdce. Když vám to ale nepůjde, nezoufejte. Pokud nemáte na skládání rýmovaček k Vánocům vlohy, nedá se nic dělat a budete muset sáhnout po něčem ke stažení zdarma na internetu. Nemá smysl se stresovat, zdržovat a kazit si krásný Štědrý den tím, že se budete snažit o něco, co vám nejde vůbec snadno. Textů k vánocům je plný internet, opisuje je každý druhý a určitě se nejedná o žádnou ostudu. Vždyť přátel a kamarádů máte určitě tolik, že kdybyste pro každého měli něco vymýšlet, nedělali byste v tento sváteční den nic jiného.

Vánoční a novoroční přání 2017 / 2018 s oslovením

Jednu radu ale přeci jen máme. I když text vánočního přání stáhnete, (tedy spíše opíšete), příjemce vaší SMS alespoň oslovte a na konec se podepište. Tím i do tolik známých textů dáte kus sebe, takže o úplnou kopii od začátku až do konce nepůjde. Ale i kdyby, také by se nic nestalo. Některá vánoční a novoroční přání jsou tak hezká, že by vlastně bylo škoda je pozměňovat. Ať už se tedy rozhodnete jakkoliv, své přání vytvoříte sami nebo ho stáhnete a odešlete s úpravami, oslovením anebo tak jak je, nejdůležitější vždycky bude, na své blízké nezapomenout. Přejeme vám krásné Vánoce a všechno nejlepší do nového roku!

Přepnout na mobilní verzi